خانه بررسی عطر و ادکلن فارنهایت دیور

بررسی عطر و ادکلن فارنهایت دیور، رایحه‌ای بی‌نظیر و پرطرفدار!

یکی از کالکشن‌های بسیار محبوب و باکیفیت برند کریستین دیور، سری فانهایت (Fahrenheit) نام دارد. این سری شامل ده عطر با حجم‌های متفاوت است که در این مقاله به بررسی چند مورد از آن‌ها می‌پردازیم. 
 

ادکلن مردانه فارنهایت دیور (1998)

این ادکلن که متعلق به سال 1998 است یکی از اصیلترین عطرهای برند کریستین دیور به شمار می‌آید. بسیاری از آقایان ادکلن فارنهایت دیور را شاهکار تمام عطرهای جهان می‌دانند. پیشنهاد ما به شما نیز حداقل یک بار تست کردن این عطر است. بسیاری از دوستانی که برای مدتی از این عطر استفاده کرده‌اند می‌گویند خلاصی از دست آن راحت نیست و شما هربار که بخواهید احساسی منحصربفرد و انرژی مضاعفی از یک عطر دریافت کنید به سراغ فارنهایت خواهید رفت. رایحه‌ی ادکلن فارنهایت دیور در عین حال که کلاسیک و خاطره‌انگیز است بسیار باشکوه بوده و تصویر یک جنتلمن تمام عیار را در ذهن اطرافیان، علی‌الخصوص خانم‌ها، تداعی می‌کند. رایحه‌ی غالب در عطر فارنهایت دیور در ابتدا بیشتر چرمی است اما باید به آن مهلت داد و با حوصله منتظر ماند تا شکوه خودش را به رخ بکشد. در کنار روایح چرمی و مردانه، نت‌های شیرین برگرفته از مرکبات و تونکا، و نت‌های لطیف و پرطراوت گلی را داریم که این ترکیب عجیب‌وغریب را سامان بخشیده‌اند و خط بویی جذابی و دلربا خلق کرده‌اند. به دلیل رایحه خاص فارنهایت توصیه می‌کنیم قبل از خرید این عطر آن را تست کنید و حداقل 24 ساعت مهلت دهید تا به خوبی خود را نشان بدهد. این بطری قرمز جادویی یا شما را عاشق خودش خواهد کرد یا از آن متنفر خواهید شد. هیچ حد وسطی برای فارنهایت وجود ندارد. دو نسخه‌ی 75میلی و 100میلی این محصول در کلبه عطر موجود است.

 

مشاهده قیمت و مشخصات ادکلن فارنهایت دیور DIOR FAHRENHEIT

 

ادکلن مردانه فارنهایت 32 دیور (2007)

ادکلن فارنهایت دیور این بار در یک قالب سفیدرنگ دلربایی می‌کند. این ادکلن همانند ظاهر آن ترکیبی ساده دارد که از سه رایحه‌ی وتیور، وانیل و شکوفه‌ی پرتقال تهیه شده است. ادکلن فارنهایت 32 در مجموع شیرین و لطیف است و می‌توان گفت که در زمره‌ی بهترین عطرهای شیرین قرار می‌گیرد. عطر جذاب فارنهایت 32 دیور از ماندگاری بالایی نیز برخوردار است و تنها با چند پاف تا انتهای روز شما را همراهی می‌کند. شما می‌توانید ادکلن فارنهایت 32 اصل را از کلبه عطر خریداری کنید. 

 

مشاهده قیمت و مشخصات ادکلن فارنهایت 32 دیور 32DIOR FAHRENHEIT

 

عطر مردانه فارنهایت له پارفوم دیور (2014)

این ادوپرفیوم نسبت به نسخه‌ی اولیه‌ی آن تغییراتی داشته و رایحه‌ی آن عمیق‌تر و تاثیرگذاری آن بیشتر شده است. نقش وانیل در ترکیب این عطر پررنگ‌تر شده و می‌بینیم که حالتی احساس‌برانگیز نیز در قلب عطر تقویت شده است. عطر مردانه فارنهایت له پارفوم دیور شیرین و قدرتمند است. بنفشه و چرم در کنار یکدیگر، پس از مدت کوتاهی نمایان می‌شوند و این ترکیب بی‌نظیر مردانه را قوت می‌بخشند. بعد از گذشت حدود 30 دقیقه ضربان عطر تندتر می‌شود و پس ان خط بویی آرام و خطی را داریم. این عطر نیز مانند سایر محصولات سری فارنهایت از ماندگاری و کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. شما می‌توانید عطر فارنهایت له پارفوم اصل دیور را از کلبه عطر خریداری کنید.

 

مشاهده قیمت و مشخصات عطر مردانه فارنهایت له پارفوم دیور FAHRENHEIT LE PARFUM

 

ادکلن مردانه فارنهایت کلن دیور (2015)

در فارنهایت کلن، دیور بیشتر روی مرکبات و گل‌های بنفشه تمرکز کرده است. شروع ادکلن فارنهایت کلن دیور مانند انفجاری از نت‌های ترد و شیرین مرکبات است، که در کنار گلبرگ‌های خیس و تازه‌ی گل بنفشه قرار گرفته‌اند. قلب عطر بیشتر شما را یاد روایح چوبی و جنگلی می‌اندازد که با کمی نت‌های ترش ترکیب شده‌اند. در لایه‌های پنهان فارنتهایت کلن روایحی تند و خنک نیز جای گرفته‌اندکه شاید خیلی متوجه آن‌ها نشوید، اما آن‌ها کارشان را به خوبی انجام داده و باعث می‌شوند هیچگاه از استفاده کردن این عطر خسته نشوید.

 

مشاهده قیمت و مشخصات ادکلن مردانه فارنهایت کلن دیور DIOR FAHRENHEIT COLOGNE

 

 
مطالب مرتبط: 

بررسی ادکلن مردانه ساواج دیور

بررسی ادکلن مردانه اینویکتوس پاکو رابان

بررسی ادکلن VIP 212 مردانه از برند کارولینا هررا

 

تهیه شده در تحریریه کلبه عطر